Vacatures

Teamlead Data Services

Fulltime, Mediahuis, Data & Advertising
Solliciteer direct

Elke dag werken we bij Mediahuis Nederland samen aan het nog beter maken van onze mediatitels. Uiteraard speelt data hier een grote rol in. Voor onze afdeling I&A zijn wij per direct op zoek naar een Teamlead Data Services, locatie Amsterdam.

Dit ga je bij ons doen

Je bent niet alleen gepassioneerd door Business Intelligence, maar ook gedreven om je stakeholders in de Business op de juiste koers te houden! In deze rol ben je verantwoordelijk voor een groot deel van de BI-ontwikkeling binnen Mediahuis Nederland.  Samen met je team ontwikkel en onderhoud je datawarehouses die de gewenste informatie en inzichten bieden die nodig zijn voor sturing op de bedrijfsvoering binnen voornamelijk B2C en B2B Business units.

Als Teamlead Data Services geef je operationeel leiding aan een team van vier Business Intelligence Developers en Data Analisten. Je bouwt een brug tussen de Business en de BI-experts binnen het team. Je bent een partner voor de interne Business units en definieert prioriteiten op basis van bedrijfswaarde samen met de producteigenaren.

 Wat ga je nog meer doen?

 • Je zorgt voor doorontwikkeling van onze in eigen huis ontwikkelde datawarehouses en BI-omgevingen.
 • Je bouwt continue aan de kwaliteit van je BI-team.
 • Je zorgt ervoor dat de functionele kennis en BI-expertise binnen jouw team up to date is.
 • Je zorgt voor de juiste overlegstructuur en neemt deel aan zakelijke meetings wanneer  BI-kennis en expertise nodig is.
 • Je voert regelmatig gesprekken met stakeholders binnen de business om wensen en behoeften af te stemmen en zorgt er voor dat de gegevensservices voldoen aan de gestelde requirements.
 • Je zorgt voor afstemming met de andere datateams binnen Mediahuis Nederland.
 • Je zorgt ervoor dat de tools en het proces GDPR-compatibel zijn.

  Wat wij van je vragen

 • Je hebt een afgeronde relevante HBO- of masteropleiding.
 • Je hebt relevante werkervaring in het opbouwen en aansturen van een team met BI / data-professionals.
 • Je hebt een passie voor BI, een visie op BI en bent in staat je visie uit te voeren.
 • Je beheerst sterke analytische vaardigheden en ervaring met het analyseren en manipuleren van grote datasets.
 • Affiniteit met voorspellende modellen en machine-learning heeft een pré.
 • Je voelt je thuis in een snelle, cross-functionele omgeving en bent in staat om gegevens- en verkoopanalyses te maken, deze te analyseren, te interpreteren en de juiste prioriteiten te stellen.
 • Je hebt kennis van de AVG-voorschriften.
 • Je hebt ervaring in data-oplossingen die zijn ontwikkeld in Microsoft / Azure.
 • Je hebt ervaring met het werken met of in Agile Scrum-teams.
 • Je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden en kunt omgaan met mensen op alle niveaus in de organisatie.

Wat kun jij van ons verwachten?

We willen ervoor zorgen dat jij elke dag met plezier naar Mediahuis Nederland gaat. Daarvoor hebben we een plek gecreëerd waar iedereen zich thuis voelt en waar we met zijn allen werken aan een gezamenlijke missie.  Er liggen in deze rol meerdere mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen, zoals het volgen van trainingen en opleidingen.

Jouw welzijn is voor ons van belang. Zo kun je gebruik maken van onze in-house sportschool, hebben we een eigen fysiotherapeut en is er een grote keuze aan gezonde gerechten in ons restaurant. Vanzelfsprekend krijg je ook een passende beloning en goede secundaire arbeidsvoorwaarden.

Interesse? 
Ben jij die collega naar wie wij op zoek zijn? Laat dan van je horen! We ontvangen graag jouw cv en een korte motivatie. Voor al je vragen over deze vacature of de procedure kun je contact opnemen met onze afdeling recruitment. Dat kan per email, stuur dan even een berichtje naar recruitment@mediahuis.nl of telefonisch op 088-8247721.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook