Vacatures

Senior frontend developer

Fulltime, Mediahuis, Development & IT

Maak het zichtbaar, maak het mooi

Wij zoeken een
Senior frontend developer

  • Icon locatie Amsterdam
  • Icon uren Fulltime

Ben jij een gepassioneerde front-end developer met een liefde voor digitaal, innovatie en media? Dan ben je bij ons team aan het juiste adres. Ons team is er voor een breed scala aan online titels, met onder andere Dumpert, Metronieuws, Autovisie, Manners, Famme, WANT, Culy en heeft de ambitie om een belangrijke mediaspeler te worden.

Onze digital platforms hebben altijd grootse plannen en zijn niet meer weg te denken uit het Nederlandse medialandschap. En in ons team blijven we ambitieus. Sluit je aan en denk met ons mee over de volgende features!

Als onze nieuwe senior front-end developer voor de digital platforms, ga jij je focussen op:

  • het bedenken, ontwerpen en implementeren van nieuwe features,
  • meedenken en bouwen aan een compleet vernieuwende front-end
  • meewerken aan het verdere succes en de innovatie van al onze digital platforms.

Wij zijn een internationaal en agile werkend team, wat bestaat uit 1 lead en 7 developers. In ons team zal jij constant worden uitgedaagd en de kans krijgen om met de nieuwste innovaties aan de slag te kunnen. Wij verzorgen niet alleen de doorontwikkeling van onze digital platforms, maar starten ook mooie nieuwe projecten op, zoals bijvoorbeeld de bouw van een innovatieve feature op basis van AI.

Met jouw expertise in React en gerelateerde frameworks ben je klaar voel jij je bij ons snel thuis. We waarderen kennis van Server-Side Rendering, SEO-driven ontwikkeling en data-driven oplossingen. TypeScript en CSS frameworks? Check! Maar bovenal zoeken we naar jouw passie voor media en je proactieve instelling.

 

Naast een bruto maandsalaris, dat ligt tussen €3854,59 tot €5679,14 op basis van een fulltime werkweek, en waarbij jouw startsalaris afhankelijk is van wat jij in huis hebt, krijg je alle instrumenten om je werk goed te kunnen uitvoeren, daaronder zijn een laptop en iPhone inbegrepen. Voor je dagen op kantoor ontvang je ongeacht het vervoersmiddel een reiskostenvergoeding, waarbij je de keuze krijgt tussen een kilometervergoeding of een NS Business Card. Kom je met de auto? Dan hebben wij dankzij een ruim eigen parkeerterrein in onze achtertuin altijd wel een plekje vrij, met of zonder stekker. Als nieuwe collega krijg je verder onbeperkt toegang tot De Academie, onze binnenhuisuniversiteit, met een ruim aanbod aan opleidingen om je talenten optimaal te ontwikkelen of te ontdekken. En met een pensioen van ons eigen Mediahuis Pensioenfonds werk je ook alvast aan je mogelijkheden voor later. 

 

#LI-JD1

Interesse?
Jette de Vries
Jette de Vries
Recruitment Coördinator

Bel, mail, of app me gerust als je meer wilt weten over deze vacature.