Vacatures

Content Marketing & Podcast Stage (Naast Amsterdam Centraal)

Stage, Wayne Parker Kent, Stage
Solliciteer direct
Bij Wayne Parker Kent zoeken we een Stagiair Content Marketing om ons team te versterken. 
 
Wat ga je doen?
Je beheert onze website, blog, nieuwsbrief en social mediakanalen. Teksten schrijven, meedenken over de beelden... je bent van meerdere markten thuis. Uiteraard deel je alle content op zo’n manier dat de likes binnenstromen.  
Verder ga je een planning maken voor onze nieuwsbrieven. Je verzamelt informatie, brieft de copywriters en designers en zorgt ervoor dat elke nieuwsbrief op tijd en mega strak de digitale deur uit gaat. Elke nieuwsbrief komt natuurlijk bij precies de juiste personen terecht, omdat je de B2B contactlijst nauwlettend up-to-date houdt. 
Daarnaast ben je bezig met het redactiewerk en alle productionele taken van de podcast. Daar komt behoorlijk wat schrijfwerk bij kijken. Je bent namelijk verantwoordelijk voor de shownotes, schrijft de blogs en bedenkt de tekst voor op Linkedin. Best een diverse stageplek dus
 
Leuk, maar wat doet Wayne Parker Kent eigenlijk?
Wij maken content voor merken. Geen content die je moet zien, maar content die je wilt zien. Content waar je op zit te wachten. Van (online) video’s en podcasts tot social content en platformen vol SEO-artikelen. En we helpen onze klanten met branding en advertising. Tv-commercials, socials ads, dat werk.
 
Hoe pakken jullie dat aan?
Laten we een klein verhaaltje vertellen om dat uit te leggen. Vroeger, nog ver voor corona, waren we online publisher. Dat ging best aardig. We maakten websites en content waar miljoenen mensen op afkwamen. Puur en alleen omdat wij wisten wat mensen wilden zien, lezen of luisteren. Wij begrepen hun behoefte. En dat, beginnen bij de behoefte van je publiek, is nog altijd onze aanpak. Nu helpen we merken op dezelfde manier. We beginnen bij het publiek en bedenken dan pas de content en campagnes. Zit nog een heel sexy model achter waar je als strateeg echt blij van wordt.
 
Met welke gezellige mensen werk ik samen? 
Je werkt direct samen met de Head of Content en nauw samen met Creatie, Productie en Account. Echt hele leuke mensen, al zeggen we het zelf. 
 
Sounds like my kind of party. Hoe kom ik binnen? 
Je doet een studie in journalistiek, communicatie, social media of marketing 
Je schrijft foutloos Nederlands en Engels is een nice to have 
Je snapt het verschil tussen B2C en B2B strategie en communicatie 
Je bent een beetje tech savvy; je maakt programma’s als WordPress en Mailchimp je snel eigen 
Je weet hoe je social mediakanalen als LinkedIn, Instagram en TikTok gebruikt.  
Je weet hoe je interessante content kunt maken, of wil dit graag leren 
We hoeven je niet constant te vertellen wat je moet doen, je pakt dingen ook gewoon zelfstandig op 
Je kunt in teamverband werken 
 
Dit hebben we jou te bieden:
- Goede begeleiding
- Stagevergoeding 
- Een werklaptop 
- Een werkplek in hartje Amsterdam 
- De kans om vette dingen te maken voor merken zoals Samsung, Henkel en Eristoff 
- Een super werkplek

- Een leuke groep collega’s 

Enthousiast? 
Meld je dan hieronder aan! Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling Recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721 of op e-mailadres recruitment@wayneparkerkent.com
 

Interesse?

Deel via

Bekijk ook