Vacatures

Producer Stage (naast Amsterdam Centraal)

Stage, Wayne Parker Kent, Stage
Solliciteer direct
Bij Wayne Parker Kent zijn we opzoek naar een Producer Stagiair om ons team te versterken.
 
Wat voor iemand zoeken jullie?
Een enthousiaste en georganiseerde persoon met een passie voor creatieve projecten. Je bent iemand die goed kan plannen en organiseren en graag de touwtjes in handen neemt om projecten succesvol te laten verlopen. Daarnaast zijn we superbenieuwd naar jouw creatieve input en krijg je alle ruimte om je ideeën te delen en jezelf te ontwikkelen.
 
Leuk, maar wat doet Wayne Parker Kent eigenlijk?
Wij maken content voor merken. Geen content die je moet zien, maar content die je wilt zien. Content waar je op zit te wachten. Van (online) video’s en podcasts tot social content en platformen vol SEO-artikelen. En we helpen onze klanten met branding en advertising. Tv-commercials, socials ads, dat werk.
Hoe pakken jullie dat aan?
Laten we een klein verhaaltje vertellen om dat uit te leggen. Vroeger, nog ver voor corona, waren we online publisher. Dat ging best aardig. We maakten websites en content waar miljoenen mensen op afkwamen. Puur en alleen omdat wij wisten wat mensen wilden zien, lezen of luisteren. Wij begrepen hun behoefte. En dat, beginnen bij de behoefte van je publiek, is nog altijd onze aanpak. Nu helpen we merken op dezelfde manier. We beginnen bij het publiek en bedenken dan pas de content en campagnes. Zit nog een heel sexy model achter waar je als strateeg echt blij van wordt.   
 
Wat doe ik allemaal op een dag?
Je gaat de Project Managers ondersteunen op de meest uiteenlopende taken. Van alles goed laten verlopen op de set bij onze video producties tot het organiseren van een interne team retrospective. Aan het einde van je stage heb je waardevolle hands-on ervaring opgedaan.
  
Sounds like my kind of party. Hoe kom ik binnen?
- Je volgt minimaal een HBO opleiding
- Je loopt stage voor een periode van minimaal 3 maanden
- Je bent een ontzettende deadline killer. Je houdt oprecht van organiseren en projecten op rolletjes laten lopen.
- Je werkt netjes en gestructureerd
- Je bent een teamplayer, collega’s schakelen graag met jou
- Je werkt zelfstandig maar ben niet bang om vragen te stellen
- Je komt bij voorkeur uit (omgeving) Amsterdam.
 
Dit hebben we jou te bieden:
- Goede begeleiding
- Stagevergoeding 
- Een werklaptop 
- Een werkplek in hartje Amsterdam 
- De kans om vette dingen te maken voor merken zoals Samsung, Henkel en Eristoff 
- Een super werkplek
- Een leuke groep collega’s 
Enthousiast? 
Meld je dan hieronder aan! Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling Recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721 of op e-mailadres recruitment@wayneparkerkent.com
 

Interesse?

Deel via

Bekijk ook