Vacatures

Edit/Motion Graphic Stage (naast Amsterdam Centraal)

Stage, Wayne Parker Kent, Stage
Solliciteer direct

Bij Wayne Parker Kent zijn we opzoek naar een Edit/Motion Graphic Stagiair om ons team te versterken. Wat ga je doen?

Als Edit/Motion Graphic stagiair ondersteun je onze editors met het neerzetten van een goed verhaal in video en soms in podcast. Je zet je edit-skills in voor interne projecten, maar ook voor klanten. Uiteraard onder begeleiding. Materiaal spotten, een tijdlijn neerleggen, een titelanimatie maken en subs toevoegen klinkt jou als muziek in de oren. Je houdt van georganiseerd werken en je krijgt de kriebels van verkeerde bestandnamen en ongeordende tijdlijnen. Boven alles ben je zelfstandig en heb je oog voor detail. Je bent pas tevreden als een edit voor 100% klopt. Eerder stop je niet. 

Leuk, maar wat doet Wayne Parker Kent eigenlijk?
Wij maken content voor merken. Geen content die je moet zien, maar content die je wilt zien. Content waar je op zit te wachten. Van (online) video’s en podcasts tot social content en platformen vol SEO-artikelen. En we helpen onze klanten met branding en advertising. Tv-commercials, socials ads, dat werk.

Hoe pakken jullie dat aan?
Laten we een klein verhaaltje vertellen om dat uit te leggen. Vroeger, nog ver voor corona, waren we online publisher. Dat ging best aardig. We maakten websites en content waar miljoenen mensen op afkwamen. Puur en alleen omdat wij wisten wat mensen wilden zien, lezen of luisteren. Wij begrepen hun behoefte. En dat, beginnen bij de behoefte van je publiek, is nog altijd onze aanpak. Nu helpen we merken op dezelfde manier. We beginnen bij het publiek en bedenken dan pas de content en campagnes. Zit nog een heel sexy model achter waar je als strateeg echt blij van wordt.

Hoe kom je binnen?
Audiovisuele opleiding of je hebt een passie voor edit/MGD
Je hebt een killing portfolio
Je bent 32/40 uur beschikbaar
Je loopt stage voor een periode van minimaal 4 maanden
Je hebt kennis van Adobe CC pakket; Premiere Pro, After effects, Illustrator, Photoshop en Audition
Je bent een teamplayer, collega’s schakelen graag met jou
Je werkt zelfstandig maar ben niet bang om vragen te stellen 
Je komt bij voorkeur uit (omgeving) Amsterdam

Wat krijg je van ons?
Goede begeleiding
Stagevergoeding

Een werklaptop
Een werkplek in hartje Amsterdam
De kans om vette dingen te maken voor merken zoals Samsung, Henkel en Eristoff
Een super werkplek
Een leuke groep collega’s 

Enthousiast?
Meld je dan hieronder aan! Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling Recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres
recruitment@wayneparkerkent.com

Interesse?

Deel via

Bekijk ook