Vacatures

Stage Strategy & Business (naast Amsterdam Centraal)

Stage, Wayne Parker Kent, Stage
Solliciteer direct
Wie is Wayne Parker Kent en wat doen jullie eigenlijk?
Wij maken content voor merken. Geen content die je moet zien, maar content die je wilt zien. Content waar je op zit te wachten. Van (online) video’s en podcasts tot social posts en online artikelen. We doen het allemaal. Af en toe maken we ook advertenties. TV-commercials, socials ads, dat werk. Als je extra veel aandacht wilt, kun je die soms goed gebruiken. Dit doen we al 12 jaar voor mooie klanten als Samsung, Bacardi, Albelli en ALDI.
We zitten in het centrum van Amsterdam, naast CS. Goed bereikbaar voor niet Amsterdammers. We combineren thuis- en kantoorwerken en hebben de leukste vrijmibo’s van Amsterdam (al zeggen we het zelf).

Ja, wij zijn een creatief bureau, maar zeker geen traditioneel reclamebureau.

Wij zoeken een stagiair Strategy & Business om het team bij Wayne Parker Kent te versterken. Een getalenteerde student met een strategische kijk op de wereld. Iemand die de eerste stappen wil om binnen de bureauwereld succesvolle strategieën te ontwikkelen en zo een bureau dat stuitert van ambities helpen groeien.

Als Stagiair Strategy & Business ga je op zoek naar consumer insights, werk je klantvoorstellen uit, denk je mee met pitches, stel je leadlijsten samen en mag je zelfs mee naar klanten. Je bent nauw betrokken bij de ontwikkeling van creatieve concepten en houdt daarbij de klantbehoefte altijd in gedachten. 

Wie wij zoeken?
Iemand die een open blik heeft is en analytisch vermogen koppelt aan een creatieve geest. Je kent je weg op de social kanalen en kan goed zelfstandig nadenken over allerlei communicatie uitdagingen. Samen met ons team zorg je dat bestaande accounts groeien en dat nieuwe klanten enthousiast worden. 

Goed, je bent ondertussen vast benieuwd wie wij zijn. Wij zijn een creatief bureau dat gelooft in de kracht van een goed verhaal. Verhalen geven een merk niet alleen een smoel, maar ook een hart. Vanuit dit geloof helpen we merken met branding, contentplatforms, social content, campagnes en activaties. Wat we ook maken, we zorgen dat het merken bouwt voor de lange termijn. Hypes en trends zijn leuk voor de borrel, wij maken liever werk waar merken en mensen ook volgend jaar nog over praten. 
 
Count me in. Hoe kom ik binnen? 
HBO+/WO werk- en denkniveau.
Je bent fulltime beschikbaar.
Je volgt een commerciële, marketing of communicatieopleiding.
Je schrijft foutloos Nederlands. Engels is een grote pre.
Je hebt een proactieve houding.
Je hebt een getting-shit-done-mentaliteit en kunt zelfstandig werken.
Kennis van digitale en content oplossingen.
Ervaring in een klantgerichte rol is een pre.
 
Dit hebben we jou te bieden: 
Een marktconforme stagevergoeding.
Een stageplek in een jong en enthousiast team waar je veel van kunt leren.
Onze hulp om jezelf zo goed mogelijk te ontwikkelen in de gewenste richting 
Een zetje in de richting van een professioneel netwerk.
Wat middelmatige grappen tijdens de vrijdagmiddagborrel.

Enthousiast?
Meld je dan hieronder aan!

Heb je vragen over de sollicitatieprocedure?
Onze afdeling Recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721 of op e-mailadres recruitment@wayneparkerkent.com.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook