Vacatures

Visual/Graphic Design Stage (naast Amsterdam CS)

Stage, Wayne Parker Kent, Stage
Solliciteer direct
Bij Wayne Parker Kent zoeken we een Design Stagiair om ons team te versterken.
 
Wat doet Wayne Parker Kent eigenlijk?
Wij maken content voor merken. Geen content die je moet zien, maar content die je wilt zien. Content waar je op zit te wachten. Van (online) video’s en podcasts tot social posts en online artikelen. We doen het allemaal. Af en toe maken we ook advertenties. TV-commercials, socials ads, dat werk. Als je extra veel aandacht wilt, kun je die soms goed gebruiken. Ja, wij zijn een creatief bureau, maar zeker geen traditioneel reclamebureau.
 
Hoe pakken jullie dat aan?
We beginnen altijd met dezelfde vraag: wat wil ons publiek zien, lezen of luisteren? Dat is ons vertrekpunt. Onze basis. Die aanpak zit kneiterdiep in ons DNA. Toen we nog online publisher waren, hebben we geleerd dat dit het beste werkt. Nu helpen we merken vanuit diezelfde gedachte. Wat hun doelstelling ook is en waar hun doelgroep zich ook bevindt. Dit doen we voor mooie klanten als Samsung, Fonds Gehandicapten Sport, Bacardi, Aldi en Henkel.

En nu zoeken jullie een…?
Fulltime design stagiair vanaf februari 2023. 
 
Wat voor iemand zoeken jullie?
Een leergierige, creatieve duizendpoot. Iemand die droomt over kleurenpaletten en fantaseert over typografie, vormen en patronen.
 
Uiteraard voel je je als een vis in het water bij programma’s als Illustrator, Photoshop, Figma of XD en Keynote. Maar dat is logisch. En daarnaast hou je ons jong door te laten zien wat nu hip is. Is 'hip' nog hip trouwens? Goed, je begrijpt wat we bedoelen.
 
Wat doe ik allemaal op een dag?
Je gaat ons creatieve team helpen met de vetste designs. Voor Wayne Parker Kent en onze klanten. Social posts, campagne visuals, banners, visuals voor pitches... aan het einde van je stage is je portfolio gevuld met alles waar je designhart sneller van gaat kloppen. 
Met wie ga ik samenwerken?
Je krijgt een bureau - en vooruit ook een stoel - aan een blok met creatieve collega’s. Enkele van die collega's noemen zichzelf ook designer. Die gaan je helpen en begeleiden tijdens je dagelijkse werk. 
 
Sounds like my kind of party. Hoe kom ik binnen?
Je bent derde- of vierdejaars MBO of HBO student op een kunstacademie of een andere vormgevingsopleiding (zoals CMD of grafisch lyceum)
Je bent fulltime beschikbaar
Je beheerst de Nederlandse taal uitstekend, Engels is een pré
Je hebt kennis van Adobe Illustrator, Photoshop, Figma of XD en keynote
Als je hier ook InDesign en After Effects aan toe kan voegen, is dat helemaal mooi meegenomen (maar geen must)
 
Dit hebben we jou te bieden:
Een marktconforme stagevergoeding
Onze hulp om jezelf zo goed mogelijk te ontwikkelen in de richting waar jij graag heen wil
• Enthousiast geworden? Meld je hieronder aan!

Enthousiast?

Zou ons huis jouw stageplek kunnen zijn? Laat dan van je horen! We zien je sollicitatie heel graag in onze (digitale) brievenbus binnenkomen.

Heb je vragen over de vacature of sollicitatieprocedure?
Onze afdeling Recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres recruitment@wayneparkerkent.com  

Interesse?

Deel via

Bekijk ook