Vacatures

Edit/Motion Graphic Stage

Stage, Wayne Parker Kent, Stage
Solliciteer direct

Bij Wayne Parker Kent zoeken we een Edit/Motion Graphic Stagiair om ons team te versterken.

Wat doet Wayne Parker Kent eigenlijk?
Wij maken content voor merken. Geen content die je moet zien, maar content die je wilt zien. Content waar je op zit te wachten. Van (online) video’s en podcasts tot social posts en SEO-artikelen. Af en toe maken we ook advertenties. TV-commercials, socials ads, dat werk. Als je extra veel aandacht wilt, kun je advertenties soms goed gebruiken. Ja, wij zijn een creatief bureau, maar zeker geen traditioneel reclamebureau.

Hoe pakken jullie dat aan?We beginnen altijd met dezelfde vraag: wat wil ons publiek zien, lezen of luisteren? Dat is ons vertrekpunt. Onze basis. Die aanpak zit kneiterdiep in ons DNA. Toen wij nog online publisher waren, hebben we geleerd dat dit het beste werkt. Nu helpen we merken vanuit diezelfde gedachte. Wat hun doelstelling ook is en waar hun doelgroep zich ook bevindt. Dit doen we voor mooie klanten als Samsung, Albelli, ALDI en Henkel.

En nu zoeken jullie een…?
Een Fulltime Stagiair Editing/Motion Graphic die vanaf september 2022 beschikbaar is. Kan je ook eerder beginnen? Graag!

Wat voor iemand zoeken jullie?Als Edit/Motion Graphic Stagiair ondersteun je de editors met het neerzetten van een goed verhaal in video en soms in een podcast. Je staat te popelen om al het gedraaide materiaal te mogen ontvangen, want dan kan je aan de slag! Je zal werken aan mooie edits (onder begeleiding) voor klantprojecten maar ook interne projecten. Materiaal spotten, een tijdlijn neerleggen, een titelanimatie maken en wat subs toevoegen is jou niet vreemd. Je houdt van georganiseerd werken en krijgt de kriebels van verkeerde bestandnamen en ongeordende tijdlijnen.

Je bent een zelfstandige aanpakker met oog voor detail waarbij je altijd samen met ons streeft naar het beste eindproduct. Editen is immers jouw passie.

Sounds like my kind of party. Hoe kom ik binnen?
- Je bent zo snel mogelijk beschikbaar of later in overleg
- Je volgt een audiovisuele opleiding of je hebt een passie voor edit/MGD
- Je hebt een killer portfolio
- Je bent 32/40 uur beschikbaar
- Je loopt stage voor een periode van minimaal 4 maanden
- Je hebt kennis van Adobe CC pakket; Premiere Pro, After effects, Illustrator, Photoshop en Audition
- Je bent een teamplayer, collega’s schakelen graag met jou
- Je werkt zelfstandig maar ben niet bang om vragen te stellen
- Je komt bij voorkeur uit (omgeving) Amsterdam.

Wat kunnen jullie mij bieden?
- Stagevergoeding
- Een werklaptop
- Een werkplek in hartje Amsterdam
- De kans om vette dingen te maken voor merken zoals Samsung, Henkel en Eristoff
- Een kantoor met een bar én een eigen biertje
- Een leuke groep collega’s

Enthousiast?Meld je dan hieronder aan! Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres recruitment@wayneparkerkent.com.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook