%> Vacatures

Business Analist

Fulltime, Mediahuis, Data & Analytics
Solliciteer direct

In veel huishoudens valt dagelijks de ochtendkrant op de mat. Mediahuis Distributie is verantwoordelijk voor de bezorging van dagbladen in haar verspreidingsgebied. In het verspreidingsgebied van Mediahuis Distributie worden alle kranten verspreid; ook die van andere uitgevers. Verzekeren dat onze lezers de krant op tijd bezorgd krijgen is een proces waarin planning, voorbereiding en bezorging een sleutelrol spelen. Je kunt je waarschijnlijk wel voorstellen dat bij dit gehele logistieke proces data ook een heel belangrijke rol spelen.

Voor onze afdeling Applicatie en Rapportage zijn wij daarom op zoek naar een business analist. In deze functie rapporteer je rechtstreeks aan diverse managers binnen de bezorgorganisatie en naar de uitgevers. Je legt verantwoording af aan de manager Optimalisatie, Innovatie, Applicatie en Rapportage

Wat ga je doen?
Als Business analist duik jij dagelijks de data van de Distributieafdeling in en werk je daarnaast nauw samen met de ICT-afdeling van het Mediahuis. Je vindt het heerlijk om heel veel data te analyseren en dit voor het management en de business helder te maken.

Op basis van MS-reportserver lever jij logistieke/financiële rapportages en dashboards t.b.v. management en business op. Je haalt de nodige data uit de Oracledatabase van het logistieke kernsysteem, het Datawarehouse en eventuele andere bronnen. Aan jou de taak om mee te denken over de inrichting en configuratie van de gebruikte ERP systemen met als doel maximale inzichtelijkheid en transparantie van de kosten en kwaliteit van processen. Ons gehele logistieke proces vraagt om optimalisaties, inzicht in kwaliteit en kosten en vaststellen van KPI’s. Als er verbeteringen zijn dan geef jij dit aan en waar mogelijk voer je de kansen direct door.

Je kunt daarnaast de volgende werkzaamheden verwachten;

  • Ondersteunen en adviseren van de business
  • Optimaliseren van de rapportages binnen de bezorgorganisatie
  • Meewerken aan de uitrol van PowerBI binnen de bezorgorganisatie

Wie ben jij?
Wij gaan graag in gesprek met kandidaten die goed zijn in het maken van analyses en rapportages en bereid zijn om ook ’s avonds en in het weekend werk op te pakken als dat op dat moment nodig is voor de continuïteit van het bezorgproces. Wij denken dat minimaal 2 jaar in een vergelijkbare functie en ervaring met SQL, MS-reportserver en Power-BI (of vergelijkbaar) je daarin gaat helpen. Daarnaast ben je in staat om Oracle procedures te lezen, bouwen en onderhouden voor o.a. berekening van minimumloon van bezorgers. Begrip van processen binnen een logistiek systeem is een pre.

Dit hebben wij voor jou in huis

Als Europese mediagroep bieden wij jou een inspirerende en internationale werkomgeving waar iedereen zich thuis voelt. Met innovatie in onze genen en een nieuwsgierige blik op wereld zien we dat verandering het enige constante is in de mediawereld. Jij mag van ons verwachten dat wij als bedrijf mee veranderen en flexibel inspelen op wat zich aandient, van jou verwachten wij hetzelfde.  Als nieuwe collega krijg je toegang tot De Academie, onze binnenhuisuniversiteit, met een ruim aanbod aan opleidingen om je talenten optimaal te ontwikkelen of te ontdekken.

Naast een bruto maandsalaris wat ligt tussen € 3717,02 en maximaal € 5554,26 op basis van een 40-urige werkweek, en waarbij jouw startsalaris natuurlijk afhankelijk is van datgene jij in huis hebt, krijg je alle instrumenten om je werk goed te kunnen uitvoeren. Daaronder inbegrepen een laptop, iPhone en de mogelijkheid om dankzij onze hybride werkcultuur en in afstemming met je directe collega’s een gedeelte van je werkweek vanuit eigen huis te werken. Voor deze thuiswerkdagen ontvang je overigens een vergoeding. En voor de dagen op kantoor ontvang je – ongeacht hoe je ons kantoor bereikt- een reiskostenvergoeding van € 0,23 per kilometer als je meer dan 5 kilometer enkele reis moet afleggen. Kom je met de auto? Dan hebben wij dankzij een ruim eigen parkeerterrein altijd wel een plekje vrij, met of zonder stekker. Kan je bij binnenkomst gelijk je dagelijkse hoeveelheid vitamine C meepakken dankzij de aanwezigheid van onze “Froottruck”. En met een pensioen van ons eigenMediahuis Pensioenfondswerk je ook alvast aan de mogelijkheden voor later. 

Kom binnen!
Klinkt deze vacature en ons huis als jouw plek om (verder) te groeien? Open dan onze deuren met jouw sollicitatie en ontdek wie wij zijn. Heb je vragen of behoefte aan meer informatie? Neem dan contact op met onze afdeling Recruitment. Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp. Of stuur een e-mail, net wat jou uitkomt.  

Mediahuis: één met de samenleving 
Onze merken staan in het hart van de samenleving. Een samenleving die zich net als onze autonome en cross mediale merken kenmerkt door een grote verscheidenheid. Het is net díe diversiteit die we omarmen en die de fundering vormt van ons huis. Ook als het gaat om onze collega’s.
We willen dat iedereen hier zichzelf kan zijn en een mening kan vormen. We nodigen je uit om helemaal jezelf te zijn en geven je de mogelijkheid om te bewegen door de hele organisatie. Ons huis moet als thuis voelen.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook