Vacatures

Redactie stage bij WorkJuice

Stage, Mediahuis, Redactie, Video & Content
Solliciteer direct

WorkJuice is een online magazine over carrière, geld, mindset en persoonlijke groei. Oftewel: een website waar ambitieuze vrouwen de motivatie, tips en tricks krijgen om het beste uit zichzelf te halen. Ook als dat betekent dat je juist en stapje terug doet en niet meer probeert alle ballen hoog te houden. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een ambitieuze stagiaire die niets liever doet dan schrijven en net als ons gelooft dat vrouwen in de boardroom thuishoren. Ben je enthousiast, leergierig en proactief? Wil je graag als volwaardig redacteur meedraaien? Dan zoeken we jou!

Wat ga je doen en leren?
Als redactie stagiair(e) bij WorkJuice ben je artikelen aan het schrijven over uiteenlopende onderwerpen: van mindset tot ondernemen en van werkgeluk tot spaartips. Je verzint nieuwe ideeën voor artikelen en rubrieken en gaat mensen met inspirerende verhalen interviewen. Daarnaast ben je bezig met de social game van WorkJuice en ga je alle ins en out leren over SEO.

Hoe kom ik binnen?
Wij gaan graag het gesprek aan wanneer je bezig bent (geweest) met een hbo- of wo-opleiding op het gebied van online media, communicatie of journalistiek. Je hebt een passie voor schrijven en kunt dat ook foutloos doen. Daarnaast durf je initiatief te tonen, vind je het leuk om zelf ook met ideeën te komen en ben je geïnteresseerd in alles wat met carrière, geld en persoonlijke groei te maken heeft. Kennis van foto- en/of videobewerking is een pré. Voor deze stage is het belangrijk dat je fulltime beschikbaar bent.

Dit hebben wij voor jou in huis

 • Je gaat werken als voltallig lid in een leuk, enthousiast en energiek team;
 • Een stagevergoeding welke afhankelijk is van je uren per week en opleidingsniveau;
 • Kans om je te ontwikkelen op journalistiek gebied, onder goede begeleiding;
 • Ruimte om je eigen ideeën kwijt te kunnen;
  • Toegang tot De Academie, onze binnenhuisuniversiteit, met een ruim aanbod aan opleidingen om je talenten optimaal te ontwikkelen, of te ontdekken;
  • En natuurlijk een heleboel fijne collega’s die jouw stage nóg leuker maken.

  Enthousiast?
  Zou ons huis jouw stageplek kunnen zijn? Laat dan van je horen! We zien je sollicitatie heel graag in onze (digitale) brievenbus binnenkomen. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres recruitment@mediahuis.nl  

  Interesse?

  Deel via

  Bekijk ook