Vacatures

Stage Content Marketing

Stage, Wayne Parker Kent, Redactie, Video & Content
Solliciteer direct

Bij Wayne Parker Kent zoeken we een Stagiair Content Marketing om ons team te versterken.

Wat doet Wayne Parker Kent eigenlijk?
Wij maken content voor merken. Geen content die je moet zien, maar content die je wilt zien. Content waar je op zit te wachten. Van (online) video’s en podcasts tot social posts en SEO-artikelen. Af en toe maken we ook advertenties. TV-commercials, socials ads, dat werk. Als je extra veel aandacht wilt, kun je advertenties soms goed gebruiken. Ja, wij zijn een creatief bureau, maar zeker geen traditioneel reclamebureau.

Hoe pakken jullie dat aan?
We beginnen altijd met dezelfde vraag: wat wil ons publiek zien, lezen of luisteren? Dat is ons vertrekpunt. Onze basis. Die aanpak zit kneiterdiep in ons DNA. Toen wij nog online publisher waren, hebben we geleerd dat dit het beste werkt. Nu helpen we merken vanuit diezelfde gedachte. Wat hun doelstelling ook is en waar hun doelgroep zich ook bevindt. Dit doen we voor mooie klanten als Samsung, Albelli, Aldi en Henkel.

En nu zoeken jullie een…?
Fulltime Stagiair Content Marketing vanaf februari 2022.

Wat wordt mijn opdracht?
Je gaat ervoor zorgen dat iedereen in onze markt weet wie Wayne Parker Kent is en waar we goed in zijn. En aangezien wij geloven in content, ga je daarvoor geen traditionele advertenties bedenken. Dat zou een beetje gek zijn natuurlijk. Wel ga je de zakelijke markt voorzien van toffe en interessante content op onze social mediakanalen, in onze nieuwsbrief en op de website.

Wat doe ik allemaal op een dag?
Je beheert onze website, blogs, nieuwsbrief en social mediakanalen. Teksten schrijven, meedenken over de beelden... je bent van meerdere markten thuis. Uiteraard deel je alle content op zo’n manier dat de likes binnenstromen.

Verder ga je een planning voor onze nieuwsbrieven opzetten en bewaken. Je verzamelt informatie, brieft de copywriters en designers en zorgt ervoor dat elke nieuwsbrief op tijd en mega strak de digitale deur uit gaat. Elke nieuwsbrief komt natuurlijk bij precies de juiste personen terecht, omdat je de B2B contactlijst nauwlettend up-to-date houdt.

Met welke gezellige mensen werk ik samen?
Je werkt direct samen met de Head of Content en nauw samen met Creatie, Productie en Account. Echt hele leuke mensen, al zeggen we het zelf.

Wat vragen jullie van mij?

 • Je bent fulltime beschikbaar vanaf februari 2022
 • Je doet een studie in journalistiek, communicatie, social media of marketing
 • Je schrijft foutloos Nederlands en Engels is een nice to have
 • Je snapt het verschil tussen B2C en B2B strategie en communicatie
 • Je bent een beetje tech savvy; je maakt programma’s als WordPress en Mailchimp je snel eigen
 • Je weet hoe je social mediakanalen als LinkedIn, Instagram en TikTok gebruikt.
 • Je weet hoe je interessante content kunt maken, of wil dit graag leren
 • We hoeven je niet constant te vertellen wat je moet doen, je pakt dingen ook gewoon zelfstandig op
 • Je kunt in teamverband werken

 Wat kunnen jullie mij bieden?

 • Een marktconforme stagevergoeding
 • Een stageplek in een jong en enthousiast team waar je veel van kunt leren
 • Onze hulp om jezelf zo goed mogelijk te ontwikkelen in de richting waar jij graag heen wil
 • Wat middelmatige grappen tijdens de vrijdagmiddagborrel
 • Grappen die beter worden naarmate je meer van ons eigen bier, Superhelder, drinkt

Enthousiast?
Meld je dan hieronder aan! Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres recruitment@mediahuis.nl  

Interesse?

Deel via

Bekijk ook