Vacatures

Redactie stage bij Roomed

Stage, Roomed, Redactie, Video & Content
Solliciteer direct

Op Roomed.nl inspireren we je dagelijks met artikelen waar je direct mee aan de slag wilt. Elke dag trakteren we je op binnenkijkers, delen we handige tips en fijne interieurinspiratie. Door Roomed voel je je thuis in je eigen huis. Graag willen wij ons team versterken met een redactie stagiair(e) per februari 2022 voor minimaal 5 maanden. Hou je van schrijven, ben je leergierig en sta je te popelen om ervaring op te doen op een echte redactie? Dan zoeken wij jou!

Wat ga je doen en leren?
Als redactiestagiair(e) ondersteun je de redactie van Roomed. Je verzint nieuwe ideeën voor rubrieken, schrijft dagelijks artikelen voor de website, ondersteunt de redactie bij (commerciële) campagnes, denkt mee tijdens brainstormsessies en toont initiatief. En hebt een voorliefde voor interieur. Daarnaast ben je ook verantwoordelijk voor een of meerdere social media kanalen van Roomed. Jouw persoonlijke ontwikkeling vinden wij belangrijk en zullen er daarom voor zorgen dat jij een zo goed mogelijke begeleiding krijgt.

Hoe kom ik binnen?
We gaan graag het gesprek met iemand die bezig is met een hbo- of wo-studie op het gebied van online media, communicatie of journalistiek. Belangrijk is dat je foutloos Nederlands kan schrijven, initiatief durft te tonen en je creatief en zelfstandig bent. Daarnaast weet je wat mooi is, heb je leuke ideeën voor rubrieken, houd je van interieur en weet je wat er speelt op dat gebied. Deze stage is een fulltime positie en kennis van foto- en/of videobewerking is een pre.

Dit hebben wij voor jou in huis

  • Een leuke en leerzame werkomgeving waar je als voltallig lid kunt meewerken;
  • Ruimte om je eigen ideeën kwijt te kunnen;
  • Werken in een energiek en ambitieus team;
  • De kans je te ontwikkelen als redacteur;
  • Een stagevergoeding van €350,- per maand;
  • Toegang tot De Academie, onze binnenhuisuniversiteit, met een ruim aanbod aan opleidingen om je talenten optimaal te ontwikkelen, of te ontdekken;
  • En natuurlijk een heleboel fijne collega’s die jouw stage nóg leuker maken.

Enthousiast?
Zou ons huis jouw stageplek kunnen zijn? Laat dan van je horen! We zien je sollicitatie heel graag in onze (digitale) brievenbus binnenkomen. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres recruitment@mediahuis.nl  


Interesse?

Deel via

Bekijk ook