Vacatures

CMS Engineer

Fulltime, Mediahuis, Development & IT
Solliciteer direct

De mediawereld digitaliseert razendsnel. En als Mediahuis spelen we graag in de voorhoede van deze evolutie. Krachtige technologieën en digitalisering zijn daarin de sleutels tot het succes van al onze sterke merken. Op onze afdeling Technology & Product Studio geven onze collega’s vorm aan onze toekomstvisie en de concrete realisatie van onze digitale ontwikkelingen en groei. Daarbij staat optimalisatie, innovatie en samenwerking voorop. En dat samenwerken doen we straks misschien wel met jou als onze CMS Engineer

Wat je gaat doen?
Als onze CMS Engineer bouw je mee aan het platform van de toekomst. Met slimme websites en apps bezorgen wij straks iedereen een optimale gebruikerservaring.  We implementeren momenteel een nieuw CMS systeem dat gezien kan worden als de ruggengraat van onze kranten. Iets waar jij als inhoudelijk expert aan mee gaat bouwen.

Natuurlijk kun je rekenen op uitgebreide training zodat je in kan staan voor de configuratie, customisatie en integratie van het nieuwe CMS platform. En omdat je analytisch sterk bent en overal nieuwe kansen ziet weet je ons straks keer op keer te verrassen met efficiënte workflows om systemen bij te sturen.

Hoe kom ik binnen?
Wij gaan graag het gesprek aan met allround software developers die een gezonde interesse hebben in configuratie en customizing. Idealiter heb je ervaring met Java based applicaties en met configuratie-files en ben je klaar voor de uitdaging om expert te worden van dit nieuwe pakket binnen Mediahuis.

We geloven dat minimaal 5 jaar relevante werkervaring, heel wat technische kennis en bagage en een gezonde interesse in de fascinerende, snel veranderende mediasector je gaat helpen om succesvol te zijn.

Je bent tot slot communicatief vaardig, spreekt goed Nederlands en Engels, hebt als het gaat om development kennis al het nodige gedaan in Java en weet wat XML en XSD is.

Dit hebben wij voor jou in huis

  • Een inspirerende werkomgeving waar iedereen zich thuis voelt en waar jij je geen moment zal gaan vervelen.
  • Een functie boordevol uitdagingen binnen een inspirerend en ambitieus huis met een nieuwsgierige blik op de wereld voor 40 uur per week.
  • Een jaarcontract met de intentie om er een van onbepaalde tijd van te maken.
  • De mogelijkheid om een gedeelte van je werkuren vanuit je eigen huis te werken
  • Toegang tot De Academie, onze binnenhuisuniversiteit, met een ruim aanbod aan opleidingen om je talenten optimaal te ontwikkelen, of te ontdekken.
  • Kans op interne mobiliteit binnen een groot huis met sterke merken in België, Nederland, Ierland en Luxemburg.

Vanzelfsprekend krijg je een uitstekende beloning en alle instrumenten om je werk goed te kunnen doen. Daaronder inbegrepen een laptop, telefoon en indien van toepassing een thuiswerkvergoeding. We geven je ook graag de vrijheid in bepaalde arbeidsvoorwaarden. Zo kun je met een persoonlijk keuze budget zelf bepalen wanneer jij je vakantiegeld ontvangt of kun je extra vakantiedagen kopen. En met een pensioen van het Mediahuis Pensioenfonds werk je ook alvast aan de mogelijkheden voor later.

Kom binnen!
Klinkt ons huis als jouw plek om (verder) te groeien? Open de deuren van Mediahuis met jouw sollicitatie en motivatie en ontdek wie we zijn. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres recruitment@mediahuis.nl.

 

Interesse?

Deel via

Bekijk ook