Vacatures

Delivery Manager B2B

Fulltime, Mediahuis, Development & IT
Solliciteer direct

De mediawereld digitaliseert razendsnel. En als Mediahuis spelen we graag in de voorhoede van deze evolutie. Krachtige technologieën en digitalisering zijn daarin de sleutels tot het succes van al onze sterke merken. Op onze afdeling Technology & Product Studio geven alle collega’s vorm aan onze toekomstvisie en de concrete realisatie van onze digitale ontwikkelingen en groei. Daarbij staat optimalisatie, innovatie en samenwerking voorop. En dat samenwerken doen we straks misschien wel met jou als onze Delivery Manager B2B.

Over onze uitdaging
Als onze nieuwe Delivery Manager werk je dagelijks aan onze ambitie om op internationaal niveau een “customer first”, “self service driven” innovatief B2B platform uit te bouwen dat inzetbaar is binnen de gehele Mediahuis groep.  Dit platform dekt de hele sales keten, van data driven marketing en self service ad booking tot aan digitale producties.

We hebben een ontstopbare wil om te slagen. Beter gezegd, om elkaar te laten slagen. Natuurlijk, we nemen je straks misschien aan als ervaren people manager met een heldere visie en een bak aan ervaring op het gebied van B2B processen die de hele organisatie charmeert. Maar dat betekent niet dat wij eenzijdig gaan uitleggen hoe alles in elkaar steekt. We luisteren straks net zo graag naar jouw ideeën en inzichten.

Wat je gaat doen?
In de rol van delivery manager vertaal je, in een tandem met de B2B Change Director, de strategische visie in een roadmap én ben je eindverantwoordelijk voor het totale domain budget. Je stelt realistische release planningen op waardoor we succesvol kunnen zijn en dankzij jouw portfolio management houd je steeds (over)zicht op de korte- en lange termijn doelen. Omdat de Mediawereld razendsnel verandert ben je in staat om de prioriteiten te veranderen en de daarvoor benodigde beslissingen te maken.

Omdat we hier samen groeien laat jij je adviseren door de domain architect om een optimale architectuur op te zetten voor onze B2B producten. Daarbij onderhoudt je goed contact met de enterprise architect omdat je snapt dat de B2B architectuur volledig moet aansluiten op de totale architectuur binnen de Mediahuis Groep. Je valideert dan ook voortdurend de impact op de business functionaliteiten met de Change Director en de B2B business stakeholders.

Op basis van je inhoudelijke expertise weet jij als geen ander hoe jij met de collega’s in Ierland, België, Luxemburg en Nederland de gestelde doelen moet behalen waarbij je iedereen weet te inspireren. Je bent daarbij verantwoordelijk voor de continue ontwikkeling van  het team en neemt actief deel aan selectieprocessen om zo het beste talent voor jouw domain binnen te halen.

Hoe kom ik binnen?
Wij gaan graag het gesprek aan met iemand die al met succes een B2B domain naar een hoger niveau heeft gebracht in soortgelijke bedrijven. Je vindt dat dit hét moment is om je talenten, ervaring en expertise te benutten in een sterk bedrijf als Mediahuis; een groeiende internationale groep die voluit gaat voor innovatie én doorgedreven customer experience.

Je bent zo’n people manager waarbij de CIO, architecten, change directors, productowners en technische experts weinig tijd nodig hebben om je talenten en kracht te herkennen. Analytisch ben je ijzersterk, iets wat je dagelijks moeiteloos combineert met je inspirerende manier van leidinggeven. Je bent straks naast Delivery manager ook het perfecte klankbord voor je collega’s.

Om deze uitdaging succesvol aan te gaan verwachten we wel dat je ervaring als delivery/IT-manager hebt mét budgetverantwoordelijkheid.  En verder:

  • Ben je het gewend om op strategisch niveau mee te werken in een bedrijf en durf je beslissingen te nemen.
  • Omschrijven (toekomstig) oud-collega jou als een trouwe teamplayer die begrijpt dat een draagvlak creëren essentieel is om succesvol te zijn.
  • Spreek en schrijf je vloeiend Nederland en Engels en ben je sterk in communicatie.

Dit hebben wij voor jou in huis

  • Een inspirerende en internationale werkomgeving waar iedereen zich thuis voelt.
  • Een fulltime positie op hoog niveau waarbij je rechtstreeks rapporteert aan onze groep CIO.
  • Een functie boordevol uitdagingen binnen een inspirerend en ambitieus huis met een nieuwsgierige blik op de wereld.
  • Toegang tot De Academie, onze binnenhuisuniversiteit, met een ruim aanbod aan opleidingen om je talenten optimaal te ontwikkelen, of te ontdekken.
  • Kans op interne mobiliteit binnen een groot huis met sterke merken in Nederland, België, Ierland en Luxemburg.
  • En natuurlijk een heleboel fijne collega’s die jouw baan nóg leuker maken

Vanzelfsprekend krijg je een uitstekende beloning en alle instrumenten om je werk goed te kunnen doen. Daarbij inbegrepen een laptop, telefoon en auto van de zaak. We geven je ook graag de vrijheid in bepaalde arbeidsvoorwaarden. Zo kun je met een persoonlijk keuze budget zelf bepalen wanneer jij je vakantiegeld ontvangt of kun je extra vakantiedagen kopen. En met een pensioen van ons eigen Mediahuis Pensioenfonds werk je ook alvast aan de mogelijkheden voor later.

Kom binnen! 
Zou ons huis jouw volgende bestemming kunnen zijn? Laat dan van je horen! We zien je sollicitatie heel graag in onze (digitale) brievenbus binnenkomen. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres recruitment@mediahuis.nl.


Interesse?

Deel via

Bekijk ook