Vacatures

E-mail Marketeer

Fulltime, Mediahuis, Marketing
Solliciteer direct

Mediahuis E-commerce is het snelst groeiende onderdeel van Mediahuis Nederland. Dat is het resultaat van een ambitieus team en een succesvolle strategie: webshops rondom de grote eigen nieuwsmerken met een uitgekiend aanbod. Dat succes smaakt naar meer en daarom schaalt Mediahuis E-commerce verder op naar de journalistieke titels in het noorden (NDC Mediagroep) en het zuiden (Mediahuis Limburg). Om deze groei nog verder te versnellen, zoeken we een E-mail Marketeer.

Ons verhaal in het kort
Onze shops trekken dagelijks duizenden bezoekers. Met ons team van 12 e-commerce experts gaan we voor een zo goed mogelijke klantervaring. Ons belangrijkste kanaal is e-mail: we hebben een base van 500K+ met klanten via onze verschillende labels die we dagelijks verrassen met goed geprijsde producten en inspirerende thema’s. Aan jou de taak om verder te werken aan de optimalisatie en personalisatie van onze base en mails.

Open huis, plek voor jou
We hebben een onstilbare wil om te slagen. Beter gezegd, om elkaar te laten slagen. We gaan je niet eenzijdig uitleggen hoe alles in elkaar moet steken, maar we kunnen je wel aangeven welke uitdagingen er binnen deze functie op je liggen te wachten:

 • We sturen nu de hele base dezelfde mail. Waarom zouden we iemand die totaal niet geïnteresseerd is in laptops er eentje laten zien? Personalisatie is helemaal jouw ding!
 • De perfecte mail versturen bij bepaald klantgedrag? Denk aan een klik of aankoop? Stel triggers in en maak de beste automatische e-mailflows.
 • Testen, testen en nog eens testen: kleur van de buttons, call-to-action, aantal producten, tijdstip en frequentie van het aantal mails; allemaal knoppen waar jij aan draait.
 • Op peil houden van het abonneebestand. Je zorgt ervoor dat onze base stabiel blijft of nog beter, iedere maand een beetje groeit.
 • Samenvattend; je stuurt op het goede moment de beste mail naar de juiste persoon!

 

Wat op je CV staat
Is belangrijk maar lang niet het enige waar we belang aan hechten. Minstens even belangrijk is de passie voor e-mail marketing en de ervaring in e-commerce. We geloven wel dat bewezen kennis van en ervaring met reporting en dashboarding tools je gaan helpen om op deze plek succesvol te zijn. Je bent verder communicatief sterk, sociaal vaardig, beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift en krijgt energie van deadlines.
Wat neem je mee?

 • Minimaal hbo werk- en denkniveau.
 • Uitstekende beheersing van Nederlandse taal in woord en geschrift, gevoel voor het schrijven van (intro) teksten.
 • Je bent flexibel en geeft graag gevraagd en ongevraagd advies.
 • Ervaring in het uitvoeren van testen om de openrate, CTR en conversie vanuit de e-mail omhoog te krijgen.
 • Je weet hoe je de mailbase op peil houdt, mogelijk uit te breiden.
 • Je bent data minded en vind het een sport om zoveel mogelijk rendement te halen uit onze base.
 • Het is een pré wanneer je ervaring hebt met Copernica of een andere e-mailtool.
 • Het is een pré als je ervaring hebt met BlueConic.

 

Dit hebben wij voor jou in huis

 • Een inspirerende werkomgeving waar iedereen zich thuis voelt. En dan niet omdat je in het geval van deze pandemie soms letterlijk vanuit je eigen huis werkt.
 • Een functie boordevol uitdagingen binnen een inspirerend en ambitieus huis met een nieuwsgierige blik op de wereld.
 • Toegang tot De Academie, onze binnenhuis universiteit, met een ruim aanbod aan opleidingen om je talenten optimaal te ontwikkelen, of te ontdekken.
 • Vanzelfsprekend krijg je een passende beloning, goede secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder een goed pensioen en persoonlijk keuzebudget (PKB)) maar ook een laptop en telefoon als je belooft aandacht te houden voor een juiste werk-privébalans.
 
Kom binnen!
Klinkt dit als jouw plek om (verder) te groeien? Laat dan van je horen! We zien je sollicitatie heel graag in onze (digitale) brievenbus binnen komen. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres recruitment@mediahuis.nl.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook