Vacatures

Sales Executive

Fulltime, Mediahuis, Sales
Solliciteer direct

Sales Executive

Ons verhaal, in het kort
Mediahuis is één van de grootste Nederlandse mediabedrijven met sterke merken als De Telegraaf, VROUW, Privé, Autovisie; regionale dagbladen (Noordhollands Dagblad, Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad, IJmuider Courant en De Gooi- en Eemlander) en digitale merken zoals Dumpert, Culy, NSMBL, J/M Ouders, Jaap, Metro en GroupDeal. Mediahuis biedt zeer veel mogelijkheden voor adverteerders; zowel in print als online en altijd op maat.

Open huis, plek voor jou
Bij ons worden adverteerders gezien. Met o.a. de afdelingen Inside Sales, Field Sales en Digital & Agencies bedienen we de markt. Als jij zeker weet dat je de sales in wilt en de belangrijkste skills, attitude, en ambitie in huis hebt dan ben jij misschien wel onze nieuwe Sales Executive.

Alles over ons traineeship. Wel zo handig
Als salestrainee kun je rekenen op een gedegen opleidingstraject waarin je alle onderdelen van de advertising afdeling leert kennen. We nemen graag de tijd om je te laten ontdekken wie wij zijn en hoe wij werken. Daarnaast geven we jou de mogelijkheid je te ontwikkelen en waarde toe te voegen binnen onze afdeling.

Een traineeship duurt 2 jaar. En in die eerste twee jaar leer je, vanuit ons kantoor in Amsterdam, ons gehele productfolio kennen en krijg je alle sales basics op orde. Denk daarbij aan afspraken met prospects maken, klantbehoeftes bepalen, salesplannen schrijven etc. Dat doen we deels door training-on-the-job, of jobs moeten we eigen zeggen want je zal minimaal 3 verschillende soorten rollen binnen 3 verschillende salesafdelingen gaan bekleden. En met de aanwezigheid van onze interne Mediahuis Academie heb je gedurende dit traineeship constant en onbeperkt toegang tot (online)trainingen, cursussen, seminars die bij zullen dragen aan jouw ontwikkeling.

En dat alles natuurlijk onder begeleiding van ervaren collega’s. Verwacht overigens niet dat wij je 24 maanden lang eenzijdig gaan uitleggen hoe alles in elkaar steekt. Wij luisteren namelijk net zo graag naar jouw ideeën en inzichten.

Wat op je CV staat,
Vinden we ondergeschikt. We vinden het wel belangrijk dat je een HBO-diploma op zak hebt maar minstens even belangrijk is dat je de juiste drive hebt en ondernemerschap kan laten zien, daarnaast dat sales echt jouw ding is. Natuurlijk ben je super leergierig en heb je -vooral- ambitie. En als aankomend sales trainee ben je nu natuurlijk ook nieuwsgierig en gezond kritisch naar ons aanbod. Lees vooral verder. 

Dit hebben wij voor jou in huis

  • Een opleidingstraject dat zo lang duurt als jij nodig hebt. Wij gaan uit van 2 jaar maar kunnen natuurlijk versnellen.
  • Een competitief startsalaris.
  • Een traineeship met veel ruimte voor eigen inbreng en initiatief binnen een inspirerend en ambitieus huis.
  • Goede arbeidsvoorwaarden met bonusregeling en een goede pensioenregeling van ons eigen Mediahuis Pensioenfonds.
  • Alle instrumenten om lekker te werken, daaronder inbegrepen een laptop en telefoon.

Kom binnen! 
Klinkt dit als jouw plek om (verder) te groeien? Open de deuren van Mediahuis met jouw sollicitatie en motivatie en ontdek wie we zijn. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres recruitment@mediahuis.nl.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook