Vacatures

Junior Business controller

Fulltime, Mediahuis, Andere
Solliciteer direct
Wie zijn wij?

Mediahuis wordt gemaakt door iedereen binnen onze groep. We groeien, zijn van België naar Nederland gegaan, van Nederland naar Ierland en recenter ook naar Luxemburg.  We hebben ambitie en willen een belangrijke Europese mediaspeler worden. Binnen Mediahuis hebben wij de afdeling Business Control, deze afdeling valt hiërarchisch onder de Financieel Directeur en functioneel onder de directies van de verschillende business units. Doordat binnen de Mediahuis Groep de druk- en distributieactiviteiten van de verschillende werkmaatschappijen steeds meer vanuit één business unit Druk & Distributie (D&D) worden gemanaged en deze activiteiten als gevolg van recente overnames zijn gegroeid. Daarom zetten wij de deuren van ons huis wagenwijd open voor het verwelkomen van een Junior Business Controller 

Open huis, plek voor jou
Als Junior Business Controller je aan en ben je de rechterhand van de Senior Business Controller Druk & Distributie. Naast de specifieke business control werkzaamheden voor D&D zal je ook worden gevraagd een leidende rol te nemen in het onderzoek naar verdere procesoptimalisaties binnen Mediahuis Nederland door toepassing van Robotica. Qua werkzaamheden kun je het volgende zeker verwachten: 

 • Je bent een sparringpartner voor het management;
 • Je analyseert trends en ontwikkelingen;
 • Je bent het eerste aanspreekpunt voor operationele financiële vraagstukken vanuit de business;
 • Je geeft gevraagd en ongevraagd advies aan de business;
 • Je stelt analyses op die bijdragen aan besluitvorming en evalueert business cases;
 • Je bent de spil in het web rond de begrotingscyclus, inclusief periodieke forecasting. Waar nodig verstrek je adviezen voor het initiëren van maatregelen en bijsturing;
 • Je participeert in diverse projecten;
 • Je genereert managementinformatie;
 • Je zorgt voor het efficiënt inrichten van de informatiestromen, optimaliseert de AO/IC en verzorgt de afstemming met het Financial Shared Service Center.

Wat er op je CV staat,
is belangrijk maar lang niet het enige waar we belang aan hechten. Minstens even belangrijk is dat je een echte teamspeler bent die resultaat gericht en proactief te werk gaat. Die met een kritische en verantwoordelijke blik naar de eigen werkzaamheden en werkprocessen kijkt en in staat waar nodig dit te verbeteren. Je hebt ervaring met het opstellen en evalueren van business cases en een ruime vakkennis. We zoeken een collega die kwaliteit en flexibiliteit hoog in het vaandel hebben staan . We geloven wel dat minimaal een afgeronde HBO-opleiding gecombineerd met minimaal 3 tot 5 jaar relevante werkervaring je gaat helpen om succesvol te zijn. Evenals een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Ervaring in de mediabranche en met Robotica is een pre.

Dit hebben wij voor jou in huis 
Voor onze werknemers is Mediahuis een plek waar jij je loopbaan zelf mee vormgeeft. Je hebt hierbij de mogelijkheid om te bewegen door onze hele organisatie. Ons kantoor op de Basisweg (op loopafstand van station Amsterdam Sloterdijk) is een inspirerende werkomgeving waarin iedereen zich thuis voelt. En nee, niet omdat je het geval van deze pandemie soms letterlijk van je eigen huis werkt. En er is meer:

 • Een functie boordevol uitdagingen binnen een inspirerend en ambitieus huis met een nieuwsgierige blik op de wereld.  
 • Toegang tot De Academie, onze binnenhuisuniversiteit, met een ruim aanbod aan opleidingen om je talenten optimaal te ontwikkelen, of te ontdekken. 
 • Kans op interne mobiliteit binnen een groot huis met sterke merken in België, Nederland, Ierland en Luxemburg. 

Vanzelfsprekend krijg je een uitstekende beloning en alle instrumenten om je werk goed te kunnen doen. Daaronder inbegrepen een laptop en telefoon. We geven je ook graag de vrijheid in bepaalde arbeidsvoorwaarden. Zo kun je met een persoonlijk keuze budget zelf bepalen wanneer jij je vakantiegeld ontvangt of kun je extra vakantiedagen kopen. En met een pensioen van ons eigen Mediahuis Pensioenfonds werk je ook alvast aan de mogelijkheden voor later.

Kom binnen! 

Klinkt dit als jouw plek om (verder) te groeien? Laat dan van je horen! We zien je sollicitatie heel graag in onze (digitale) brievenbus binnenkomen. Hebje vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, viaWhatsAppof op e-mailadresrecruitment@mediahuis.nl. 


Interesse?

Deel via

Bekijk ook