Vacatures

Functioneel Applicatie Beheerder

Fulltime, Mediahuis, Development & IT
Solliciteer direct

Ons verhaal, in het kort 

De mediawereld digitaliseert razendsnel. Als Mediahuis spelen we graag in de voorhoede van deze evolutie. Krachtige technologieën en digitalisering zijn daarin de sleutels tot het succes van al onze sterke merken. Binnen onze afdeling Technology & Product Studio (afgekort TPS) geven onze collega’s vorm aan onze toekomstvisie en de concrete realisatie van onze digitale ontwikkelingen. Daarbij staat optimalisatie, innovatie en samenwerking voorop. En dat samenwerken doen we straks misschien wel met jou als onze Functioneel Applicatie Beheerder. 

Open huis, plek voor jou

Als onze nieuwe Functioneel Applicatie Beheerder kom je terecht binnen het businessdomein B2C, een IT-afdeling binnen TPSBinnen dit domein servicen wij onze klantenservice. We beheren de business applicaties, waaronder het abonnementensysteem Advantage CS. Met dit systeem registeren en factureren wij onze abonnements- en klantgegevens. 

Met een groep van 7 functioneel beheerders, 2 technisch beheerders, 1 ontwikkelaar en een Service Owner is niet alleen gezelligheid gegarandeerd maar ook de continuïteit en innovatie van deze applicaties. Alle business wensen worden met dit team besproken, getoetst, getest en geïmplementeerd. Zo bieden wij support aan circa 150 eindgebruikers. Qua werkzaamheden kun je het volgende zeker verwachten: 

  • Het bewaken van de werking van systemen en naleving van de procedures. 

  • Zorg dragen voor het testen en beoordelen van nieuwe wijzigingen en het verzorgen van de afstemming daarbij met de business, collega’s en externe partijen. 

  • Begeleiden van de implementatie van wijzigingen en instrueren van gebruikers.  

  • Aannemen, oplossen en feedback geven op/van meldingen van incidenten, klachten en overige verzoeken. 

Tot slot. Onze Advantage applicatie komt begin Mei 2021 live. Met in de backlog nog wat wensen. Voor jou alle ruimte om een wezenlijke bedrage te leveren aan de realisatie daarvan. 

Wat op je CV staat, 

Is belangrijk maar lang niet het enige waar we belang aan hechten. Minstens even belangrijk is je passie voor het vak van Functioneel Applicatie Beheerder. Verder zijn termen als zelfstandig, analytisch sterk en communicatief vaardig op jou van toepassing. We geloven wel dat 2 jaar ervaring binnen een soortgelijke functie in de informatievoorziening je gaat helpen om succesvol te zijn, evenals een goede beheersing van zowel de Nederlandse als Engelse taal. 

Dit hebben wij voor jou in huis 

  • Een inspirerende werkomgeving waar iedereen zich thuis voelt. En dan niet omdat je in het geval van deze pandemie soms letterlijk vanuit je eigen huis werkt. 

  • Een functie boordevol uitdagingen binnen een inspirerend en ambitieus huis met een nieuwsgierige blik op de wereld.  

  • Toegang tot De Academie, onze binnenhuisuniversiteit, met een ruim aanbod aan opleidingen om je talenten optimaal te ontwikkelen, of te ontdekken. 

  • Kans op interne mobiliteit binnen een groot huis met sterke merken in België, Nederland, Ierland en Luxemburg. 

  • Vanzelfsprekend krijg je een passende beloning, goede secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder een goed pensioen en persoonlijk keuze budget (PKB)) maar ook een laptop en telefoon als je belooft aandacht te houden voor een juiste werk-privébalans.  

Kom binnen! 

Klinkt dit als jouw plek om (verder) te groeien? Laat dan van je horen! We zien je sollicitatie heel graag in onze (digitale) brievenbus binnenkomen. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadresrecruitment@mediahuis.nl. 

Interesse?

Deel via

Bekijk ook