Vacatures

Medior Data Analist E-commerce

Fulltime, Mediahuis, Data & Advertising
Solliciteer direct

Vacature: Medior Data Analist E-commerce, Amsterdam, 40 uur.

Mediahuis E-commerce is het snelst groeiende onderdeel van Mediahuis Nederland. Dat is het resultaat van een ambitieus team en een succesvolle strategie: webshops rondom de grote eigen nieuwsmerken met een uitgekiend aanbod. Dat succes smaakt naar meer en daarom schaalt Mediahuis E-commerce verder op naar de journalistieke titels in het noorden (NDC Mediagroep) en het zuiden (Mediahuis Limburg). Om deze groei nog verder te versnellen, zoeken we een Data Analist E-commerce. In deze brede rol ben je verantwoordelijk voor zowel de marketing- als de business analytics van onze webshops.

Ons verhaal in het kort

Onze shops trekken dagelijks duizenden bezoekers. Met ons team van 12 e-commerce experts gaan we voor een zo goed mogelijke klantervaring. Het selecteren van producten, kliks op onze marketinguitingen en het op tijd afleveren van de pakketjes bij onze klanten: data all over the place! En dat is precies waar jij als Data Analist E-commerce in beeld komt om het team te helpen met het maken van de juiste keuzes, die zowel voor de klant en business goed uitpakken.

Open huis, plek voor jou

We hebben een onstopbare wil om te slagen. Beter gezegd, om elkaar te laten slagen. We gaan je niet eenzijdig uitleggen hoe alles in elkaar moet steken, maar we kunnen je wel aangeven welke uitdagingen er binnen deze functie op je liggen te wachten:

 • Operational excellence, we zijn druk bezig met het optimaliseren van onze processen richting onze leveranciers en er zijn genoeg eindjes die aan elkaar geknoopt moeten worden,

 • Marketing analytics, we gaan graag efficiënt om met onze marketingkanalen. Jij helpt in kaart te brengen welke kanalen het beste presteren en welke product match een schot in de roos is,

 • We geloven dat data niet beperkt moet zijn tot één functie. Jij enthousiasmeert collega’s met jouw passie voor data en real-time inzichten hoe ze dit zelf in hun eigen werk kunnen gebruiken. Iets met een vis en een hengel.

Wat op je CV staat

Is belangrijk maar lang niet het enige waar we belang aan hechten. Minstens even belangrijk is de passie voor data en de ervaring in e-commerce. We geloven wel dat bewezen kennis van en ervaring met reporting en dashboarding tools je gaan helpen om op deze plek succesvol te zijn. Je bent verder communicatief sterk, sociaal vaardig, beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift en krijgt energie van deadlines.

Wat neem je mee?

 • Minimaal hbo werk- en denkniveau.

 • Uitstekende beheersing van Nederlandse taal in woord en geschrift.

 • Je bent flexibel en geeft graag gevraagd en ongevraagd advies

 • Ervaring in verzamelen, analyseren en rapporteren van (on)gestructureerde data uit verschillende bronnen.

 • Bewezen kennis van en ervaring met Google Analytics, Microsoft PowerBi en Google Tag Manager.

 • Het is een pré wanneer je ervaring hebt met Blueconic, Hotjar, DAX en de talen R en Phyton.

Dit hebben wij voor jou in huis

 • Een inspirerende werkomgeving waar iedereen zich thuis voelt. En dan niet omdat je in het geval van deze pandemie soms letterlijk vanuit je eigen huis werkt.

 • Een functie boordevol uitdagingen binnen een inspirerend en ambitieus huis met een nieuwsgierige blik op de wereld.

 • Toegang tot De Academie, onze binnenhuis universiteit, met een ruim aanbod aan opleidingen om je talenten optimaal te ontwikkelen, of te ontdekken.

 • Vanzelfsprekend krijg je een passende beloning, goede secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder een goed pensioen en persoonlijk keuzebudget (PKB)) maar ook een laptop en telefoon als je belooft aandacht te houden voor een juiste werk-privébalans.

Kom binnen! 

Klinkt dit als jouw plek om (verder) te groeien? Laat dan van je horen! We zien je sollicitatie heel graag in onze (digitale) brievenbus binnen komen. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres recruitment@mediahuis.nl.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook