Vacatures

Recruitment Coördinator

Fulltime, Mediahuis, Andere
Solliciteer direct

Mediahuis wordt gemaakt door iedereen binnen onze groep. Als jonge groep met diepe wortels kennen we een lange journalistieke traditie. We groeien, zijn van België naar Nederland gegaan, van Nederland naar Ierland en recenter ook naar Luxemburg.  We hebben ambitie en willen een belangrijke Europese mediaspeler worden.  Daar hebben we mensen voor nodig, en mensen die deze mensen kunnen vinden.  Daarom zetten wij de deuren van ons huis wagenwijd open voor het verwelkomen van een Recruitment Coördinator.

Ons verhaal, in het kort
Met 27 merken vormen wij hier binnen Mediahuis Nederland één bedrijf, onderdeel uitmakend van Mediahuis Groep. En al die unieke merken met elk hun eigen DNA willen zich natuurlijk voortdurend versterken met de beste mensen. En of dat nu gaat om een ervaren mediaprofessional of een kersvers talent, onze recruitmentafdeling is er een voor elk publiek of doelgroep. En aan jou als recruitment coördinator de schone taak om samen met ons van elke werving een succesverhaal te maken.

Open huis, plek voor jou
We hebben een ontstopbare wil om te slagen. Beter gezegd, om elkaar te laten slagen. Daarom gaan we je niet eenzijdig uitleggen hoe alles hier in elkaar steekt maar om je een idee te geven, laten we even een bullitpoint lijstje doorlopen met werkzaamheden die je als onze recruitment coördinator kunt verwachten.

  • Verzorgen en organiseren van succesvolle wervingstrajecten waarbij je vanaf de kick-off tot de eindevaluatie het traject van dichtbij regisseert.
  • Fungeren als aanspreekpunt voor de sollicitanten, bureau-recruiters, HR-adviseurs en managers.
  • Ondersteunen bij leuke projecten en meewerken aan optimalisaties die niet alleen je eigen werk maar dat van iedereen leuker en beter maken.
  • Schrijven van nog betere en enthousiaster makende vacatureteksten dan deze.

Wat op je CV staat,
Is belangrijk maar lang niet het enige waar we belang aan hechten. Minstens even essentieel is een ondernemende en proactieve houding. We geloven wel dat een afgeronde opleiding op hbo-niveau en 3 jaar ervaring op het gebied van recruitment en/of werving en selectie je gaat helpen om succesvol te zijn. Omdat je analytisch sterk bent zie je snel waar de ruimte en kansen liggen en met je vlotte pen maak jij van elke vacaturetekst een huzarenstukje. Omdat je een beetje “tech-savy” bent omarm je gemakkelijk en snel alle techniek die er vandaag de dag beschikbaar is en weet je deze maximaal toe te passen binnen onze processen.

Dit hebben wij voor jou in huis

  • Een inspirerende werkomgeving waar iedereen zich thuis voelt. En dan niet omdat je in het geval van deze pandemie soms letterlijk vanuit je eigen huis werkt.
  • Een functie boordevol uitdagingen binnen een inspirerend en ambitieus huis met een nieuwsgierige blik op de wereld.
  • Toegang tot De Academie, onze binnenhuisuniversiteit, met een ruim aanbod aan opleidingen om je talenten optimaal te ontwikkelen, of te ontdekken.

Vanzelfsprekend krijg je een passende beloning, goede secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder een goed pensioen en persoonlijk keuze budget (PKB)) maar ook een laptop en telefoon als je belooft aandacht te houden voor een juiste werk-privébalans.

Kom binnen! Klinkt dit als jouw plek om (verder) te groeien? Laat dan van je horen! We zien je sollicitatie heel graag in onze (digitale) brievenbus binnen komen. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres recruitment@mediahuis.nl.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook