Vacatures

Vastgoed Kwaliteit Manager

Fulltime, Jaap.nl, Data & Advertising
Solliciteer direct

Eén van onze merken, JAAP.NL, zoekt een enthousiaste Vastgoed Kwaliteit Manager met als standplaats Amsterdam. JAAP.NL is dé website voor de consument die op zoek is naar een huis in Nederland. JAAP.NL heeft als 2e huizensite van Nederland een enorm bereik. JAAP.NL staat voor transparantie en geeft de meest complete informatie over huizen. 

JAAP.NL is als onderdeel van Mediahuis een inspirerende omgeving met veel online titels in de dynamische wereld van onze groep. Een aantal bekende titels zijn relatieplanet.nl, groupdeal.nl, autovisie.nl en dumpert.nl. Je hebt dus heel veel verschillende collega’s/experts om je heen en dat maakt deze functie extra interessant voor je carrière!

 

Open huis, plek voor jou

We hebben een onstopbare wil om te slagen. Beter gezegd, om elkaar te laten slagen. Binnen jouw rol als Vastgoed Kwaliteit Manager liggen er veel uitdagingen op je te wachten. Zo ben je verantwoordelijk voor het waarborgen van de kwaliteit van ons woningaanbod, waarbij je proactief de koppelingen tussen onze eigen website en die van de makelaar controleert. Ook werk je graag mee aan het bedenken en doorvoeren van verbeteringen aan onze systemen. Daarbij zorg je dat je een goede relatie opbouwt met makelaars, brancheverenigingen, verschillende partners, maar ook met onze developers en Product Owner. Al met al dus een afwisselende functie waarbij je veel vrijheid, maar ook veel verantwoordelijkheid krijgt.

 

Wat op je CV staat

is belangrijk, maar lang niet het enige waar we belang aan hechten. Minstens even belangrijk is dat je affiniteit hebt met de woningmarkt en ongeveer weet wat een XML-koppeling of een spider is.

 

Dit hebben wij voor jou in huis

  • Een inspirerende werkomgeving waar iedereen zich thuis voelt, met aandacht voor een juiste werk-privébalans. En dan niet omdat je in het geval van deze pandemie soms letterlijk vanuit je eigen huis werkt.
  • Toegang tot De Academie, onze binnenhuisuniversiteit, met een ruim aanbod aan opleidingen om je talenten optimaal te ontwikkelen, of te ontdekken.
  • Vanzelfsprekend krijg je een passende beloning, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goed pensioen en persoonlijk keuze budget (PKB), maar ook een laptop en telefoon.

 

Over Mediahuis

Mediahuis wordt gemaakt door iedereen binnen onze groep. Als jonge groep met diepe wortels kennen we een lange journalistieke traditie. We groeien, zijn van België naar Nederland gegaan, van Nederland naar Ierland en recenter ook naar Luxemburg. We hebben ambitie en willen een belangrijke Europese mediaspeler worden.

 

Kom binnen! 

Klinkt dit als jouw plek om (verder) te groeien? Laat dan van je horen! We zien je sollicitatie heel graag in onze (digitale) brievenbus binnen komen. Heb je vragen over deze vacature of de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres recruitment@mediahuis.nl.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook