Vacatures

Business analist

Mediahuis
Solliciteer direct

 

Business analist

In veel huishoudens valt dagelijks de ochtendkrant op de mat. Mediahuis Distributie is verantwoordelijk voor de bezorging van dagbladen in haar verspreidingsgebied. In het verspreidingsgebied van Mediahuis Distributie worden alle kranten verspreid; ook die van andere uitgevers. Verzekeren dat onze lezers de krant op tijd bezorgd krijgen is een proces waarin planning, voorbereiding en bezorging een sleutelrol spelen. Je kunt je waarschijnlijk wel voorstellen dat bij dit gehele logistieke proces data ook een heel belangrijke rol spelen.

Voor onze afdeling IT & analyse distributie zijn wij daarom op zoek naar een business analist.  Samen met twee andere collega’s onderhoud en richt je ons logistieke systeem P5 in. In deze functie rapporteer je rechtstreeks aan de manager bezorgorganisatie.

Wat ga je doen?

 • Op basis van report server opleveren van logistieke en financiële rapportages t.b.v. managent en business
 • Ondersteunen en adviseren van de business
 • Inrichten en onderhouden van het logistieke systeem P5

 

Wie zoeken wij?

Jij bent een kei in het maken van analyses en rapportages. Je vindt het heerlijk om heel veel data te analyseren en dit voor het management en de business helder te maken. Daarnaast ben je dagelijks bezig met het verbeteren van ons logistieke systeem P5. Ons gehele logistieke proces is ingericht in dit systeem. Als er verbeteringen zijn dan geef jij dit aan en waar mogelijk voer je de wijzigingen direct door.

Herken jij je in dit profiel?

 • Hbo werk- en denkniveau.
 • Afgeronde ICT-opleiding 
 • Aantoonbare werkervaring met SQL en report server
 • Minimaal 2 jaar werkervaring in een vergelijkbare functie.
 • Bereid zijn om ook ’s avonds en in het weekend werk op te pakken als dat op dat moment nodig is voor de continuïteit van het bezorgproces.
 • Proactief. Komt gevraagd en ongevraagd met ideeën en verbetervoorstellen.
 • Stressbestendig.
 • Nauwkeurig. Op basis van de rapportages worden bedrijfskeuzes gemaakt.

Wat hebben wij jou te bieden?

Terechte vraag!  Wij willen dat jij elke dag met veel plezier naar Mediahuis komt. Of van een afstandje inlogt in het geval van een pandemie. Daarom hebben wij een plek gecreëerd waar iedereen zich thuis voelt, en dan niet omdat je soms letterlijk vanuit huis moet werken. 

 Er liggen in deze rol meerdere mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen. Niet alleen omdat je als collega toegang krijgt tot De Academie (onze binnenhuisuniversiteit) met een ruim aanbod aan opleidingen en cursussen maar vooral ook door zuurstof te geven aan jouw ideeën. Met sterke merken in Nederland, België, Ierland, Duitsland en Luxemburg biedt onze Mediahuis groep ook intern kansen op nieuwe stappen als jij je grenzen wil verleggen.  

Vanzelfsprekend krijg je een passende beloning, goede secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder een goed pensioen en persoonlijk keuze budget (PKB)) maar ook een laptop en telefoon als je belooft aandacht te houden voor een juiste werk-privébalans. En in het post-Covid-19 tijdperk kun je gebruik maken van onze inhouse sportschool, en heb je dagelijks grote keuze uit gezonde gerechten tijdens de lunch of het diner.  

Heb je interesse?

Klinkt dit als jouw plek om (verder) te groeien? Laat dan van je horen. We ontvangen heel graag jouw cv met een korte, krachtige en duidelijke motivatie. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure of wil je meer informatie over deze positie? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op emailadres recruitment@mediahuis.nl.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook