Vacatures

Stage Online Marketing @ Relatieplanet

Stage, Relatieplanet, Marketing
Solliciteer direct

Relatieplanet, de datingsite van Nederland, heeft weer plek voor een gedreven Online Marketing Stagiaire, locatie Amsterdam.

Wie zijn wij?
Relatieplanet is één van de bekendste en grootste datingplatforms in Nederland. In 16 jaar tijd hebben zich meer dan 1,6 miljoen mensen zich bij ons ingeschreven wat heeft geresulteerd in meer dan 240.000 relaties.

Wij geloven dat gelijkenissen de basis vormen voor duurzame relaties en dat iedereen geluk kan vinden in de liefde. Via onze app en website bieden wij onze leden de mogelijkheid om andere leden echt beter te leren kennen (slow dating). Dit jaar zijn we voor de 11e keer op rij uitgeroepen tot de populairste datingsite van het jaar. Om voorop te blijven lopen zijn we op zoek naar versterking van ons team.

Wie ben jij?

Jij volgt een hbo/wo-opleiding op het gebied van Marketing of Communicatie en hebt al enige kennis op het gebied van online Marketing. Je werkt nauw samen met onze experts op het gebied van SEO, SEA, Social media, E-mail & Affiliate Marketing en onze Design/UX Studio.

Jouw profiel:

  • Je beheerst de Nederlandse taal zeer goed en hebt een vlotte pen
  • Je bent leergierig, creatief en hebt goede communicatieve vaardigheden
  • Je kunt zelfstandig werken, maar weet wanneer je om hulp moet vragen
  • Kennis van Photoshop, SEO, SEA, Google Analytics, HTML is een pré

De werkzaamheden zullen bestaan uit het ondersteunen van de Marketingafdeling met betrekking tot:

  • Schrijven, bewerken, publiceren en verspreiden van verschillende vormen van online content
  • Opzetten en inrichten E-mail campagnes
  • SEA en SEO
  • Uitvoeren Social strategie en webcare
  • Alle overige voorkomende werkzaamheden m.b.t. online marketing campagnes

Periode
Per direct of in overleg, voor de duur van minimaal 20 weken. Het betreft een fulltime stage, je beschikbaarheid is minimaal 4 dagen per week.

Wat bieden wij?
Naast een marktconforme stagevergoeding biedt deze stage je natuurlijk meer. Je gaat stage lopen in een jong en enthousiast team. Hierin bieden wij jou de mogelijkheid om jezelf verder te ontwikkelen op online marketing gebied, onder goede begeleiding met de mogelijkheid op een baan. Bovendien is er ruimte voor eigen initiatieven. Kortom, een stage waarbij je echt deel uitmaakt van het team en jouw bijdrage erg belangrijk is.

Interesse?
Voor vragen over de vacature kun je contact opnemen met Femke Schippers, e-mail: f.schippers@mediahuis.nl of per telefoon op 088-8247721 / via WhatsApp. Bij interesse zien we jouw sollicitatie graag tegemoet via bovenstaande solliciteer button.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook