Vacatures

Front-end Developer Relatieplanet

Relatieplanet
Solliciteer direct

Kom werken bij het populairste datingplatform van Nederland als


Front-end Developer Relatieplanet

 

Wat is Relatieplanet?

Wij geloven dat iedereen geluk kan vinden in de liefde. Wij bieden via onze website en app mensen die op zoek zijn naar een serieuze relatie de mogelijkheid om nieuwe mensen te leren kennen. Relatieplanet is op deze wijze verantwoordelijk voor al meer dan 200.000 relaties! Het bieden van kwaliteit, veiligheid en gemak voor onze leden staat voorop. Dit jaar zijn we voor de 11e keer op rij uitgeroepen tot populairste datingplatform van Nederland. Om voorop te blijven lopen zijn we op zoek naar versterking van ons team.

Hoe ziet de functie eruit?

Als developer:

 • ben je verantwoordelijk voor de front-end development van high traffic websites;
 • weet jij de designs van de business goed te vertalen naar code;
 • plan en evalueer je samen met je team de nieuwe en lopende projecten;
 • ben je gewend om agile te werken;
 • werk je in een internationaal team;

Wij zoeken iemand die

 • minimaal 3 jaar ervaring heeft met React (liefst in combinatie met Redux);
 • gedegen kennis heeft van de laatste versies van CSS, HTML en Javascript;
 • kennis heeft van .NET MVC, C# (legacy frontend);
 • niet bang is voor serverless cloud-native backends (NodeJS/AWS Lambda);
 • het Engels goed beheerst;
 • gestructureerd werkt en goed in staat is zijn werk te prioriteren en zich flexibel opstelt;
 • het initiatief graag neemt, niet risicomijdend is en het fijn vindt om in een dynamische en ondernemende (start-up) omgeving te werken;
 • ervan houdt om in een informele omgeving te werken, waarbij humor, tafeltennis skills en een (vrijdag)middagborrel gewaardeerd worden.

Het afgelopen jaar hebben wij geïnvesteerd in een nieuwe website en app, waardoor jij nu direct aan de slag kunt met ons nieuwe (cloud native AWS) platform om productverbeteringen en -vernieuwingen te realiseren in nauwe samenwerking met ons Product, UX research en Marketingteam. Eén van de belangrijkste uitdagingen daarbij is het vergroten van onderscheidend vermogen door disruptieve productinnovatie.

Wat kunnen wij je bieden?

Werken bij Relatieplanet is een uitdaging waarbij je het verschil kunt maken. Naast een goed salaris bieden we een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een Macbook pro, iPhone en een inhouse sportschool. Relatieplanet maakt binnen Mediahuis onderdeel uit van Digital marketplaces met sterke merken in zowel de Nederlandse (Gaspedaal, Jellow, JAAP) Belgische (Zimmo, House of recruitment solutions, Jellow en Vroom) als Ierse markt (CarsIreland). Digital marketplaces heeft grote internationale groeiambities, waarbij elk van de classifiedsmerken een leidende rol inneemt of kan gaan innemen, in zijn respectievelijke geografische markt. Wij bieden ook graag de mogelijkheid om te werken voor andere teams binnen Digital Marketplaces om je kennis nog verder te verbreden.

Heb je Interesse?

Klinkt dit als jouw plek om (verder) te groeien? Laat dan van je horen! We ontvangen heel graag jouw cv met een korte maar krachtige motivatie. Voor vragen over de vacature kun je contact opnemen met Freek Verhaak, email: f.verhaak@mediahuis.nl. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op emailadres recruitment@mediahuis.nl.

Een assessment kan onderdeel uitmaken van de procedure.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook