Vacatures

Marketingmanager Relatieplanet

Fulltime, Relatieplanet, Marketing
Solliciteer direct
Wij geloven dat iedereen geluk kan vinden in de liefde. Wij bieden via onze website en app mensen die op zoek zijn naar een serieuze relatie de mogelijkheid om nieuwe mensen te leren kennen. Relatieplanet is op deze wijze verantwoordelijk voor al meer dan 200.000 relaties! Het bieden van kwaliteit, veiligheid en gemak voor onze leden staat voorop. Dit jaar zijn we voor de 11e keer op rij uitgeroepen tot populairste datingplatform van Nederland. Om voorop te blijven lopen zijn we op zoek naar versterking van ons team.

 

Hoe ziet de functie eruit?

Als Marketingmanager:

 • ben je verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van strategische en operationele marketingstrategieën;
 • ben je verantwoordelijk voor alle marketing gerelateerde activiteiten (SEO, SEA, ASO, affiliate, social en content marketinggericht op het realiseren van acquisitie en retentiedoestellingen;
 • stuur je het Marketing team (2 FTE) aan;
 • kun je goed overweg gaan met Google Analytics en neem je graag data gedreven beslissingen;
 • verzamel, analyseer en rapporteer je continu informatie over ROI, conversie en klantbeleving;
 • optimaliseer je continu de marketingkanalen/-middelen;
 • initieer en voer je samen met marketingteam effectieve campagnes uit;
 • bepaal en realiseer je de productpositionering, prijsstelling, plaats en promotie in samenspraak met onze productmanager; 
 • werk je in een multidisciplinair team mee aan de ontwikkeling van nieuwe proposities;
 • ben je verantwoordelijk voor alle strategische partnerships;
 • zorg je ervoor dat alle (interne en externe) stakeholders altijd goed geïnformeerd en betrokken zijn;
 • beheer je de marketingkosten; 

Het afgelopen jaar hebben wij geïnvesteerd in een nieuwe website en app, waardoor jij nu direct aan de slag kunt met ons nieuwe (cloud native AWS) platform om productverbeteringen en -vernieuwingen te initiëren en realiseren in nauwe samenwerking met ons inhouse development, UX research en Product team. Eén van de belangrijkste uitdagingen daarbij is het vergroten van onderscheidend vermogen door disruptieve productinnovatie.

Wat voor profiel zoeken we?

 • je bent HBO/WO geschoold met minimaal 5 jaar aantoonbare ervaring als online marketeer;
 • je bent ruime ervaring met SEO, SEA, ASO, affiliate, social en content marketing;
 • je ben analytisch sterk en beheerst Google Analytics goed;
 • je bent goed in staat om strategische plannen door te vertalen naar praktische activiteiten en resultaten;
 • je werkt gestructureerd, bent goed in staat je werk te prioriteren en stelt je tegelijkertijd flexibel op;
 • je neemt graag initiatief, bent niet risicomijdend en vindt het fijn om in een dynamische en ondernemende (start-up) omgeving te werken;
 • je kunt goed samenwerken met verschillende uiteenlopende stakeholders;
 • je bent zelfstandig en wil graag eigenaarschap;
 • je houdt ervan om in een informele omgeving te werken, waarbij (slechte) humor, tafeltennis skills en een (vrijdag)middagborrel gewaardeerd worden. 

Wat kunnen wij je bieden?

Werken bij Relatieplanet is een uitdaging waarbij je het verschil kunt maken. Naast een goed salaris bieden we een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een Macbook Pro, iPhone en een inhouse sportschool. Relatieplanet maakt binnen Mediahuis onderdeel uit van Digital Marketplaces met sterke merken in zowel de Nederlandse (Gaspedaal, Jellow, JAAP), Belgische (Zimmo, House of recruitment solutions, Jellow en Vroom) als Ierse markt (CarsIreland). Digital marketplaces heeft grote internationale groeiambities, waarbij elk van de classifiedsmerken een leidende rol inneemt of kan gaan innemen, in zijn respectievelijke geografische markt.

Heb je Interesse? Voor vragen over de vacature kun je contact opnemen met Willem van Grasstek, email: w.van.grasstek@mediahuis.nl. Bij interesse zien we jouw sollicitatie graag tegemoet via onderstaande ‘Solliciteer nu’-button.

https://www.werkenbijmediahuis.nl/vacatures/156941-marketingmanager-relatieplanet

Een assessment kan onderdeel uitmaken van de procedure.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook