Vacatures

Graphic Design Stage (naast Amsterdam Centraal)

Stage, Wayne Parker Kent, Stage
Solliciteer direct

Bij Wayne Parker Kent zoeken we een Design Stagiair om ons team te versterken.

Wat voor iemand zoeken jullie?
Een leergierige, creatieve duizendpoot. Iemand die droomt over kleurenpaletten en fantaseert over typografie, vormen en patronen. Uiteraard voel je je als een vis in het water bij programma’s als Illustrator, Photoshop, Figma of XD en Keynote. Maar dat is logisch. En daarnaast hou je ons jong door te laten zien wat nu hip is. Is 'hip' nog hip trouwens? Goed, je begrijpt wat we bedoelen.

Leuk, maar wat doet Wayne Parker Kent eigenlijk?
Wij maken content voor merken. Geen content die je moet zien, maar content die je wilt zien. Content waar je op zit te wachten. Van (online) video’s en podcasts tot social content en platformen vol SEO-artikelen. En we helpen onze klanten met branding en advertising. Tv-commercials, socials ads, dat werk.

Hoe pakken jullie dat aan?

Laten we een klein verhaaltje vertellen om dat uit te leggen. Vroeger, nog ver voor corona, waren we online publisher. Dat ging best aardig. We maakten websites en content waar miljoenen mensen op afkwamen. Puur en alleen omdat wij wisten wat mensen wilden zien, lezen of luisteren. Wij begrepen hun behoefte. En dat, beginnen bij de behoefte van je publiek, is nog altijd onze aanpak. Nu helpen we merken op dezelfde manier. We beginnen bij het publiek en bedenken dan pas de content en campagnes. Zit nog een heel sexy model achter waar je als strateeg echt blij van wordt.  

Wat doe ik allemaal op een dag?
Je gaat ons creatieve team helpen met de vetste designs. Voor Wayne Parker Kent en onze klanten. Social posts, campagne visuals, banners, visuals voor pitches en veel meer creatief werk. Aan het einde van je stage is je portfolio gevuld met alles waar je designhart sneller van gaat kloppen.

Sounds like my kind of party. Hoe kom ik binnen?- Je bent derde- of vierdejaars MBO-4 of HBO student op een kunstacademie of een andere vormgevingsopleiding (zoals CMD of Grafisch Lyceum)
- Je bent fulltime beschikbaar

- Je beheerst de Nederlandse taal uitstekend, Engels is een pré

- Je hebt kennis van Adobe Illustrator, Photoshop, Figma of XD en keynote

- Als je hier ook InDesign en After Effects aan toe kan voegen, is dat helemaal mooi meegenomen (maar geen must)

Dit hebben we jou te bieden:
- Goede begeleiding

- Stagevergoeding
- Een werklaptop
- Een werkplek in hartje Amsterdam
- De kans om vette dingen te maken voor merken zoals Samsung, Henkel en Eristoff
- Een super werkplek
- Een leuke groep collega’s

Enthousiast?
Meld je dan hieronder aan! Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling Recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721 of op e-mailadres
recruitment@wayneparkerkent.com

Interesse?

Deel via

Bekijk ook