Vacatures

Allround Editor

Fulltime, Wayne Parker Kent, Redactie, Video & Content
Solliciteer direct

Bij Wayne Parker Kent zijn we opzoek naar een Allround Editor om ons team te komen versterken. Als Editor ben je onderdeel van de Studio van Wayne Parker Kent waar jij een belangrijke rol binnen het videoteam vervult.  

Wat ga je doen? 

Als Editor kan je niet wachten tot al het materiaal jouw kant op komt. Jij bent namelijk degene die alle assets samenvoegt en vormt tot het eindproduct; de editJij monteert al het materiaal tot een inhoudelijk goed verhaal. Dit Jouw moment om te shinen en het concept tot leven te laten komen op een schermJe bent een creatieve aanpakker met een scherp oog voor details waarbij je altijd samen met ons streeft naar het beste eindproduct. Editen is immers jouw passie en dat doe je al jaren. 

Komen opmerkingen als ‘De video moet toch verticaal in plaats van horizontaal’ en ‘Fixen we wel in post’ je bekend voor? En denk je als reactie hierop altijd in creatieve oplossingen en is jouw motto ‘Uiteindelijk is alles mogelijk’? Lees dan vooral verder want dan zijn we misschien wel op zoek naar jou.   

Hoe kom je binnen? 

 • HBO werk- en denkniveau of een imposante CV met een stapel werkervaring. 
 • Je hebt 3 tot 5 jaar ervaring als (video) editor. 
 • Je hebt kennis van Adobe CC pakket; Premiere Pro, After effects, Illustrator, Photoshop en Audition. 
 • Je bent een teamplayer, collega’s schakelen graag met jou. 
 • Ownership is een kwaliteit die jou kenmerkt. Je voelt je namelijk verantwoordelijk. Daarbij werk je gestructureerd en systematisch. 
 • Je bent proactief, flexibel en hebt een ‘can do’ mentaliteit. 
 • Kennis van Davinci en grading in het algemeen is een dikke pré. 
 • Je komt bij voorkeur uit (omgeving) Amsterdam. 
 • Je neemt een killing porfolio aan werk mee. 
 • Je hebt een oog voor design. 
 • Je bent zowel de Nederlandse als de Engelse taal machtig. 
 • Je bent fulltime beschikbaar (lees: minimaal 40 uur).  

Wat valt er te halen? 

 • Geld natuurlijk. En een laptop, telefoon, pensioenregeling, interne opleidingsprogramma’s en lekker veel vakantiedagen. 
 • De kans om mee te bouwen aan een internationaal bureau 
 • Een werkplek in hartje Amsterdam 
 • De kans om vette dingen te maken voor merken zoals Samsung, Bacardi, Henkel en Mollie 
 • Een kantoor met een bar en een eigen biertje. Ja, we maken ons eigen bier. 
 • Een leuke groep collega’s met een grenzeloze collectieve ambitie (en dorst)  

Solliciteer direct!

Blaas jij ons omver met jouw fantastische portfolio? En wil je ons team komen versterken als Allround Editor? Dan horen we graag van je! Stuur ons een korte motivatie samen met je CV en LinkedIn-profiel en wie weet drinken we binnenkort een (virtueel) bakkie. 

Heb je vragen over de sollicitatieprocedure? Onze afdeling recruitment hoort ze graag! Je kunt ons op allerlei manieren bereiken, per telefoon op 088-8247721, via WhatsApp of op e-mailadres recruitment@mediahuis.nl. 

Interesse?

Deel via

Bekijk ook